لوگو مجتمع پارسیان دیتا

نرم افزار پرونده سازی کاربران

همه می دونیم که مرتب بودن خیلی خوبه!نظم باعث می شه همه چیز زیباتر به نظر برسه و سریع تر به اون ابزار مورد نظر برسین.نظم یه چیز واجب و ضروریه.همه جا حتی  در خصوص پرونده ها و داکیومنت های نرم افزاری هم همین طوره.شما اگر فایل هایتان را دسته بندی نکنین ، با گذشت زمان ، آن ها را گم خواهید کرد یا این که پیدا کردنشان بسیار دشوار خواهد بود.

PD-parsian

 بسیاری از حرفه ها ، روزانه با تعداد زیادی مراجعه کننده سر و کار دارن که از اونا اطلاعات می گیرن و این اطلاعات رو نگهداری می کنن.اگه قرار باشه اطلاعات هر شخص روی یک برگه A4 هم نوشته بشه ، تعداد زیادی کاغذ هدر می ره و بعد از گذشت یک زمان نسبتا طولانی اون قدر تعداد برگه ها می ره بالا که امکان نداره بتونین بگردین و یه برگه ی اطلاعات یک فرد خاص رو پیدا کنین.تازه باید یک کمد و تعدادی زونکن هم داشته باشین که بتونه بهتون توی آرشیو کردن کاغذ ها کمک کنه.مثلا پرونده سازی برای ثبت احوال یا صدور گذرنامه رو در نظر بگیرین!فاجعه هست اگر بخواد جست و جو و آرشیو اطلاعاتش فقط کاغذی باشه.

PD-ParsianData

بعضی وقتا و بعضی جاها هنوز هم آرشیو کاغذی باب هست.حتی توی اداره ها می بینین که یه اتاق بزرگی رو واسه همین کار گذاشتن.(همون اتاق دبیرخانه) و البته وقتی هم می رین دنبال یه پرونده ی خاص ، یه مقدار معطل می شین.

" زمان"  خیلی مهمه و همون یه مقدار معطلی ، وقتی می تونه نباشه ، باید حل بشه!

Infinity-Time1

راه حل برای حجم بالای اطلاعات ، نرم افزاره! کافیه نرم افزار یه دونه موتور جست و جو داشته باشه و بتونه پرونده ی دلخواهتون رو براتون پیدا کنه.مثل همین گوگل که در واقع داره توی کل داکیومنتای اینترنت می گرده دنبال همون چیزی که خواستین!در نظر بگیرین گوگل نبود.اون موقع برای هر موضوعی که اطلاعات می خواستین ، باید می رفتین کتابخونه.تازه اگه شانس داشتین و محل زندگی تون یه کتابخونه ی خوب داشت و موضوع مورد نظرتون توی منابع همون کتابخونه ، پیدا می شد!!!

پرونده سازی کاربران ، چیزیه که توی همه کسب و کارا هست.مخصوصا کسب و کارای خدماتی!دکترها  و کسب و کارهای مشابه  ، وکیل ها ، مهندس ها و ... همه براشون واجبه تا یه آرشیو از مشتریاشون داشته باشن.حالا بسته به نیاز هر کدومشون ، اطلاعات متفاوتی از مشتریاشون نگهداری می کنن.

PD-documantation

سامانه ی جامع " پرونده" ، یک سامانه ی جامع نرم افزاری برای همین منظور هست.مجتمع نرم افزاری داده پرداز پارسیان ، برای سهولت کار کاربران ، این سامانه ی جامع را طراحی و پیاده سازی نموده است.این سامانه به گونه ای طراحی شده که به آسانی قابلیت شخصی سازی دارد و برای تمامی مشاغل و حرفه ها انعطاف پذیر می باشد.در این سامانه شما این امکان رو دارین که برای افراد مختلف ، پرونده بسازین و اطلاعاتی که از هر فرد گرفتین رو توی اون پرونده بزارین.

یه دکتر می تونه اطلاعات پزشکی بیمار رو آپلود کنه ، یه مدیر می تونه پرونده هویتی کارمنداش رو بسازه ، یه وکیل می تونه اسناد و پرونده های مشتریاش رو بارگذاری کنه ، یه معلم می تونه نمرات و وضعیت تحصیلی دانش آموزاش رو بزاره و ...

این سامانه تحت وب بوده و از تمام نقاطی که دسترسی به اینترنت دارند به آسانی قابل مدیریت خواهد بود.این سامانه هم چنین به صورت ریسپانسیو و واکنش گرا طراحی شده و به آسانی بر روی انواع سخت افزار با سایز صفحه نمایش مختلف ، سازگاری دارد.

از دیگر امکانات این نرم افزار قابلیت ارتقا و توسعه و پشتیبانی 24 ساعته تا 6 ماه می باشد.سامانه ی "پرونده" هم چنین از یک گرافیک قوی با استانداردهای روز دنیا بهره می گیرد که به آن ظاهری جذاب و استایلی دل خواه می دهد.

جهت کسب اطلاعات بیش تر و مشاوره در خصوص سامانه ی "پرونده" و خریداری محصول ، می توانید با شماره تلفن 09120901407 تماس حاصل نمایید.هم چنین در ساعات اداری می توانید با شماره تلفن 05632214350 تماس بگیرید.

 

 

مطالب مرتبط

مزایای استفاده از تلفن نرم افزاری در مرکز تلفن

  مزایای استفاده از تلفن نرم افزاری در مرکز تلفن یکی از دلایل فراگیر شدن

چگونه محتوایتان را با سئو بهینه سازی کنید؟(بخش اول

یک سری راهنماهایی وجود دارد که همواره می توانید از آن ها استفاده کنید تا محتوایتان

12 روش برتر برای بهینه سازی محتوا!

محتوای سئو شده چیست؟ یکی از عناصر مهم در صفحه ی سئو شده ، محتوای سئو شده می باش

گرافیک نرم افزاری

گرافیک نرم افزاری خیلی مهم هست.نرم افزارو که باز می کنی اولین چیزی که می بینی گر

آموزش کورل - جلسه ی سوم - محیط نرم افزار

خب از این جلسه به بعد وارد محیط کورل می شیم.پس برای دنبال کردن ادامه ی آموزش ها حت

خبرنامه

جستجو