لوگو مجتمع پارسیان دیتا

برنامه نویسی حرفه ای در بیرجند

programming-mistakes

برنامه نویسی یک هنر است.یک هنر قدرتمند برای خلق ایده و تحقق آن. برنامه نویسی در عصر امروز ، مهم ترین حرفه ایست که می تواند تاثیر عمیق روی تمام حرفه های وابسته و غیروابسته ی خود بگذارد.برنامه های نرم افزاری ، امروزه دنیا را پر کرده اند.از اپلیکیشن های تلفن های همراه و گجت های کوچک لوازم منزل گرفته تا نرم افزارهای ابرقدرت کارخانه ها و صنایع مدرن و ... همه برخاسته از دنیای نرم افزار و برنامه نویسی هستند.

بی شک انسان امروز یک انسان آمیخته شده با تکنولوژی و نرم افزار است.تا جایی که طبق نظر سازمان جهانی یونسکو ، در قرن بیست و یکم، داشتن سواد خواندن و نوشتن، یا حتی اخذ مدرک دانشگاهی، دال بر با سواد بودن فرد نیست.این سازمان سواد رایانه ای و توانایی استفاده از نرم افزارها را از پارامترهای اساسی سواد می داند.

بنا به دلایل بسیار زیادی ، بشر امروز به شدت وابسته ی نرم افزار و رایانه شده است.افزایش جمعیت ، برداشته شدن حد و مرز جغرافیایی ،  افزایش نیازها و ... از عواملی هستند که حتی کسب و کارهای کوچک را نیز به سمت نرم افزار و رایانه سوق داده اند.

programming1

با افزایش نیاز به نرم افزارها و برنامه نویسی ، نرم افزارهای زیادی نوشته شده و در زمینه های مختلف ، شروع به پاسخگویی به نیازها کردند.اما در بسیاری از موارد ، نیازها به صورت اختصاصی تعریف شده و کلیه ی حیطه ی کار با نرم افزارهای موجود در بازار ، پوشش داده نمی شد.این امر سبب شد تا نیاز به نرم افزارهای اختصاصی افزایش پیدا کند.بدین ترتیب افراد نیاز سنجی خود را به صورت اختصاصی تعریف نموده و با برنامه نویسان مورد نظر خود در میان می گذارند تا یک نرم افزار تخصصی نیازشان ایجاد کنند.

نرم افزارهای اختصاصی ، هزینه ی بالاتر و روال پیچیده تری خواهد داشت.چرا که تمام اصول و فازهای مهندسی نرم افزار برای تمام مراحل ایجاد نرم افزار باید پیموده شود و در این حالت زمان و نیروی انسانی بسیار زیادی (البته بسته به گستردگی نرم افزار) مورد نیاز خواهد بود.اما غالبا در عمل آن چه از یک نرم افزار اختصاصی انتظار می رود ، کیفیت بالا و توانایی مورد انتظار از  نرم افزار برای انجام عملیات می باشد.امری که بیش تر از هر چیز به تخصص بالا و کیفیت تیم برنامه نویس ومدیریت پروژه اشاره می کند.

blog-post900

تخصص و کیفیت بالا در برنامه نویسی ، آمیخته ای از تمام پارامترهای حائز اهمیت می باشد.یعنی یک محل و شرکت معتبر ، با پرسنل متخصص و شایسته ، با نمونه کار و رزومه ی قوی و ... در کنار هم می توانند یک گزینه ی خوب جهت برنامه نویسی موفق یک نرم افزار باشند.

بند-دره-بیرجند1

 مجتمع نرم افزاری داده پرداز پارسیان با کسب نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت کشور  و سابقه فعالیت چندین ساله ، با بهره گیری از توان بالای متخصصان و کارشناسان حرفه ای خود  توانسته است رضایت مشتریان خود را به دست آورد.اعتقاد این مجتمع این است که" کیفیت و رضایتمندی ، حق مشتری است ." و تمام برنامه ریزی ها و مدیریت های این مجتمع نیز در راستای تحقق این اعتقاد می باشد.پارسیان دیتا ، یکی از حرفه ای ترین و جامع ترین تیم های برنامه نویسی تخصصی و حرفه ای را دارد که برنامه نویسان با رعایت کلیه ی اصول و شیوه های اصولی برنامه نویسی ، اقدام به طراحی و پیاده سازی نرم افزارها و برنامه های کامپیوتری می نمایند.این مجتمع ا ز سال 1394 فعالیت خود را به صورت رسمی و در ابتدا در وب سایت خود به صورت مجازی آغاز نموده است.

مجتمع نرم افزاری داده پرداز پارسیان ، مفتخر است که پذیرای سفارشات هم وطنان عزیز در شهر بیرجند و سایر شهرستان های استان خراسان جنوبی در زمینه ی نرم افزار و برنامه نویسی اختصاصی می باشد.جهت سفارش نرم افزارها، ایده ها و استارتاپ های ویژه ی خود می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.شما می توانید از طریق فرم زیر ، سفارش خود را ثبت نمایید تا ما با شما تماس بگیریم و یا این که از هر یک از راه های ارتباطی موجود در صفحه ی تماس با ما اقدام نموده و سفارش خود را به دست کارشناسان ما برسانید.

سفارش محصول

مطالب مرتبط

مزایای استفاده از تلفن نرم افزاری در مرکز تلفن

  مزایای استفاده از تلفن نرم افزاری در مرکز تلفن یکی از دلایل فراگیر شدن

در دنیا خودت را معرفی کن!

چند وقت پیش پدرم مطلبی برایم فرستاد که بسیار جالب بود.مطلب درباره ی چگونگی تاسیس

شرکت های برنامه نویسی و استارتاپ

  شرکت های برنامه نویسی و  استارتاپ یکی از چالش های بزرگ انجام پروژه

آموزش نصب DataTables در Laravel

  آموزش نصب DataTables در Laravel DataTables یک پلاگین برای کتابخانه جی ک

احراز هویت در لاراول

احراز هویت کاربران در لاراول به صورت دستی در لاراول به صورت پیش فرض کنترلر

خبرنامه

جستجو