لوگو مجتمع پارسیان دیتا

چه کاری voip و تلفن گویا می تواند برای من انجام دهد؟

 

parsiandata-callcenter

چه کاری voip و تلفن گویا می تواند برای من انجام دهد؟

بزرگترین سوالی که هر علاقه مندی به استفاده از تکنولوژی های جدید در ذهن خود دارد این است که این تکنولوژی چه منفعتی برای من خواهد داشت؟یا به عبارت دیگر من دقیقا روی چه چیزی قراره سرمایه گذاری کنم؟هنگاهی که هنوز تکنولوژی جدید تست نشده و مزایا و معایت آن کاملا نا مشخص هست.
البته تکنولوژی voip و تلفن گویا بیشتر از یک دهه از معرفی آن گذشته و به خوبی توانایی های خود را ثابت کرده ولی با این وجود هم ممکنه کسی بپرسه که voip به چه درد من می خوره یا چه کار می تونه بکنه؟

دلیل اصلی پیدایش voip برقراری تماس ارزان بود و در کنار آن مزایای بسیاری برای مصرف کنندگان به ارمغان آورد.و امروزه فناوری voip به درجه ای از بلوغ خود رسیده که می تواند بسیاری از الزامان کسب و کارها را فراهم نماید، از کسب و کار های کوچک محلی گرفته تا وب سایت های آنلاین ، کارخانه جات و شرکتهای بزرگ.این تکنولوژی بسیار مقیاس پذیر و منعطف بوده که می تواند برای یک نفر یا هزاران نفر نیز کار کند.
بیایید نگاهی به چگونگی استفاده از ویپ و تلفن گویا برای افراد و کسب و کارها در شرایط مختلف بندازیم.

small-business

کسب و کار کوچک

اصطلاح کسب و کار های کوچک طیف مختلفی از کسب و کارها را پوشش میدهد.از قبیل یک ناوایی محلی ، یک شرکت حسابداری حرفه ای ، یک استارتاپ و یا یک سرویس خدمات منزل می باشند که ممکن هست همه زیر چتر کسب و کارهای کوچک باشند.اما نیاز های آنها می تواند کاملا متفاوت باشد.که مجتمع نرم افزاری داده پرداز پارسیان یک پکیج منعطف و قابل شخصی سازی را مخصوص کسب کار های کوچک گرد آوری کرده و در کنار آن قابلیت توسعه به وسیله برنامه نویسی را هم قرار داده که بنا به نیاز مشتری نرم افزار به صورت اختصاصی طراحی می شود.

lorg-business


شرکت بزرگ

بسیاری از افراد بر این عقیده هستند که تکنولوژی voip می تواند بسیاری از نیاز های شرکت های بزرگ و چند ملیتی را برآورده کند!.... اما این واقعا درست است.جدای از سایر امکانات که سیستم ویپ این تکنولوژی می تواند کلیه تماس های شرکت های بزرگ را به صورت یک پارچه مدیریت کند و توزیع تماس ها بین شعب را برعهده بگیرد به طوری که مشتری تنها با یک تماس به شعب مختلف شرکت متصل شود بدون هیچ هزینه ای.و حتی کارکنان شعب مختلف هم بدون هزینه با یک دیگر در تماس باشد.

ارتقاء به فناوری های جدیدتر میتواند گران ، ترسناک و کاملا ناخوشایند باشد.اما صنعت Voip به نقطه ای از بلوغ رسیده که میتواند بدون دانش فنی ، سرمایه گذاری قابل توجه و یا حتی نیاز به خرید تجهیزات ویژه ( به جز چند تلفن ) کسب و کار شما را متحول نمایید.قطعا ویپ آینده ارتباطات صوتی است ، و هر چه زودتر شما سوئیچ کنید.چند قدم جلوتر خواهید بود.

 

سفارش محصول

مطالب مرتبط

مزایای استفاده از تلفن نرم افزاری در مرکز تلفن

  مزایای استفاده از تلفن نرم افزاری در مرکز تلفن یکی از دلایل فراگیر شدن

تلفن جادویی!

نمی دانم تجربه ی کار در شرکت ها و ادارات شلوغ را دارید یا نه؟کلی پرونده و برگه روی

شرکت های برنامه نویسی و استارتاپ

  شرکت های برنامه نویسی و  استارتاپ یکی از چالش های بزرگ انجام پروژه

ویپ چیست و چه مزایای برای ما دارد؟

  ویپ چیست و چه مزایای برای ما دارد؟ تلفن یکی از پرکاربرد ترین تکنولوژی ه

ده قدم برای تبدیل شدن به یک کارشناس سئو

    ده قدم برای تبدیل شدن به یک کارشناس سئو اکنون که متقاعد شده اید ک

خبرنامه

جستجو