لوگو مجتمع پارسیان دیتا

خیلی ساده ثروتمندتر شو!

هرجایی که باشید و هر شغلی که به آن مشغول باشید ، قطعا به راه یا راه هایی برای افزایش درآمد خود اندیشیده اید.

PDmoney
شاید هدف از کار کردن برای خیلی ها ، درآمد نباشد و به کار کردن صرفا به عنوان یک گزینه برای خودسازی یا گذراندن وقت نگاه کنند ، اما بی شک یکی از انگیزه های ادامه ی آن کار ، کسب درآمد می باشد.و از آن جایی که هر انسانی ، میل سیری ناپذیری نسبت به توسعه و رشد اقتصادی دارد ، بی شک همه ی راه های افزایش درآمد را بررسی می کند.
گرچه بهترین گزینه تمرکز روی مهارت واحد است اما اگر مهارت دیگری به غیر از حرفه ی خود داشته باشید ، ممکن است به فکر کسب در آمد از راه های دیگر افتاده باشید.این امر خصوصا در مواردی درآمد کسب شده بسیار پایین باشد ، ملاحظه می گردد.

money-2696229 1280-600x417
بسیاری از افراد در آرزوی افزایش درآمد خود موفق نشده اند.اما سوال این است که چرا؟
اگر از بسیاری از افراد دلیل عدم موفقیتشان را سوال کنید ، پاسخ قطعی و منطقی نخواهید یافت.همه ی آن ها راه هایی را انتخاب کرده اند که افراد دیگر از همان راه ، درآمدهای بسیار زیادی کسب می کنند.به عبارت بهتر انتخاب آن شغل و مهارت ، انتخاب اشتباهی نبوده است.چرا که افراد موفق بسیار زیادی در همان حوزه مشغول به فعالیت و کسب درآمد مناسب هستند.از طرف دیگر ، افراد شکست خورده نیز تمام هم و غمشان را برای کارشان در نظر گرفته بودند و از تلاشی فروگذار نکرده بودند.پس چه چیز سبب شده تا میزان موفقیت و رضایتمندی از کسب و کار واحد ، متفاوت باشد؟
پاسخ این است : شناخت خودتان ، محیط ، کار !افراد شکست خورده ، تلاش کردند اما نه در مسیر درست.یادتان باشد زیاد بودن تلاش مهم نیست!یک لحظه فکر بکر می تواند کل عمر شما را حمایت کند!پس عادت کنید درست تلاش کنید.

work.1578969.5.flat550x550075f.self-reflection
گام اول شناخت خود.همه ی ما فکر می کنیم خودمان را می شناسیم در حالی که از پذیرفتن نقاط ضعفمان طفره می رویم.اما واقعیت این است که غالبا دلیل شکست در خودمان نهفته است.انتخاب مشاغل و راه های کسب درآمدی که با توانایی ها ، روحیات و اخلاق ما سنخیت ندارد ، نادرست بوده و سبب شکست می شود.

successPD

البته به این معنی نیست که در صورت عدم وجود مهارت فردی ، اخلاقی و روحی ، از آن کار صرف نظر کرد.بلکه منظور پیشبرد و آموزش خود در جهتی است که نقاط ضعف از میان برود.اگر آدم خجالتی و یا با ارتباط اجتماعی ضعیفی هستید ، باید سعی کنید این مانع را برطرف سازید.شما می توانید در انجمن ها و گروه های مختلف بحث و تبادل نظر کنید ، کتاب های بیش تر بخوانید و یا چیزی که اعتماد به نفس را از شما گرفته ، سرکوب کنید.
زمانی که شما تمام اخلاقیات حرفه ای خود را کسب کردید ، بدون شک کار و بارتان رونق می گیرد.
گام دوم شناخت محیط است.یعنی محیطی که برای شغلتان در نظر گرفته اید را بررسی کنید تا میزان انعطاف پذیری و بازخورد آن را بسنجید.در صورت امکان ، راه حل برای گسترش این محیط در نظر بگیرید و اگر بررسی کردید که محیط کاری شما اصلا مناسب نیست ، محیط مناسب رشد کاری خود را برگزینید.به عنوان مثال شما در محل کوچکی که ۳۰۰۰ نفر جمعیت دارد ، لباس بچگانه می فروشید.مسلما میزان درآمد و فروش شما به جمعیت مصرف کننده ، ارتباط عمیقی دارد و در مثال ذکر شده به عدد ناچیزی می رسد که می تواند نابودی کار را به دنبال داشته باشد.حال در نظر بگیرید که شعبه ی دوم فروشگاه خود را در شهر محل دیگری با همین میزان جمعیت ، افتتاح کنید.مسلما طبق قوانین آمار و احتمالات ، میزان فروش شما افزایش می یابد چرا که شانس فروش در جمعیت مصرف کننده ی بیش تر ، بالا می رود.

960 aedf953652785276e44910e700555dc69fd1f179

البته راه اندازی شعبه در محل دوم مستلزم صرف سرمایه و هزینه هایی است که همیشه ممکن نیست.لذا به نظر می رسد باید دنبال راهکاری با نتیجه ی مطلوب و صرف هزینه ی کم تر باشیم.خوشبختانه پیشرفت تکنولوژی و اینترنت ، آن قدر وسیع و با بازخورد مثبت همراه بوده است که به آن می توان به عنوان یکی از برترین راهکارها نگریست.
بله ! معرفی خودتان و خدمت یا کالایی که ارائه می دهید در محیط وب ، می تواند بسیار مفید و سودمند باشد.چرا که در دنیای وب ، شما با کلیه ی انسان ها در سراسر دنیا در ارتباط هستید.به آسانی می توانید از خودتان و مهارت هایتان بازگو کنید و در سراسر دنیا ، مشتریان خود را بیابید.حتی اگر ارائه ی خدمات شما برای کل دنیا امکان پذیر نیست ، می توانید برای کشور و حتی محدودتر از آن بازاریابی کنید.

Better-E-Commerce-Experience-img2
بسیاری از فروشندگان کالا ، امروز تنها با داشتن یک فروشگاه اینترنتی ، به توسعه ی کار و افزایش درآمد خود رسیده اند.حتی ارائه دهندگان خدمات نیز ، با وب سایت ها و پیج در اپلیکیشن های مختلف ، توانسته اند طیف مخاطبین خود را افزایش دهند.
بی شک ، هزینه ی مدیریت یک نرم افزار بسیار پایین تر از هزینه ی مدیریت شعب مختلف می باشد.در حقیقت می توان راه اندازی پایگاه اینترنتی را یک سرمایه گذاری بسیار ارزان با سود بسیار بالا برشمرد.بعلاوه که با توسعه ی دنیا و افزایش امکانات ، دیگر نیازی به کوچ یا مهاجرت به یک محل دیگر نخواهید داشت.لازم به ذکر است اکثر خدمات و کارها ، امکان ارائه در قالب اینترنتی را نیز دارند.
سوم شناخت کار .با کار باید رفیق شوید!ته و تو و خم و چم های حرفه ی خود را بشناسید و همواره سعی در ایجاد ارتباط عمیق با کارتان داشته باشید.برای ایجاد یک ارتباط موثر با کارتان ، تخصص و افزایش مهارت را فراموش نکنید.در خصوص کارتان شما نمی توانید آن را تغییر دهید.مگر این که بار و بندیلتان را ببندید و به یک کار دیگر مهاجرت کنید.بار دیگر متذکر می شویم که مهم ساعات طولانی مشغول کار بودن نیست.مهم این است که هدفمند کار و تلاش کنید.ساعات کاری بالا ، لزوما شما را موفق نمی کند.به عنوان مثال ، اگر شرکتی بخواهد سه شیفت کار کند ، مستلزم صرف هزینه ی بالایی خواهد شد.هزینه ی زیاد از سود نهایی و درآمد خالص کم می کند و در سورت کمبود پروژه ، با شکست مواجه می شود.حال در نظر بگیرید که این شرکت یک بار برای همیشه هزینه ی راه اندازی یک تلفن گویا را بپذیرد.نتایج بسیار حیرت انگیز خواهد بود.بر طبق آمارهایی که ما از مشتریانمان پیش و پس از خرید تلفن گویا گرفته ایم ، رشد بی سابقه ی روند کاری و توسعه ی اقتصادی در همان ماه های اول ، ملاحظه شده است.
لذا اگر تمام مراحل را عبور کردید و باز هم نتیجه نگرفتید (که به احتمال زیاد ، شما یک جای راه را اشتباه رفته اید) شاید بهتر است یک کار دیگر را شروع کنید!

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

خبرنامه

جستجو