لوگو مجتمع پارسیان دیتا

چرا باید سئو بلد باشیم؟؟؟

آیا تمایل دارید که بدانید چگونه ترافیک سایت (میزان بازدید و تعداد کاربران) خودتان را افزایش دهید؟ آیا تمایل دارید که رتبه ی کلمات کلیدی سایت(واژه هایی که کسب و کار و هدف وب سایت شما را شرح می دهند) خود را افزایش دهید تا فروش و در نتیجه درآمد وب سایتتان بیش تر شود؟

پس شما باید همه چیز راجع به سئو را یاد بگیرید و کارشناس سئو باشید!

parsiandata-seo-be expert

 این نکته حائز اهمیت است که تفاوت بین کارشناس سئو با متخصص حرفه ای سئو را درک کنید.(ما گفتیم برایتان لازم است که کارشناس سئو باشید اما متخصص حرفه ای سئو ، بحث دیگریست!)

کارشناس سئو کسی است که می داند سئو چگونه کار می کند و چگونه می تواند باکمک  سئو رتبه ی سایت را در موتورهای جست و جو ، افزایش دهد.
متخصص حرفه ای سئو یک کارشناس سئو هست که سئو را به عنوان یک حرفه دنبال می کند.متخصص حرفه ای سئو با انجام مشاوره های سئو ، سرویس های سئو را ارائه می دهد .

این تفاوت ذکر شد تا اشاره شود که شما مجبور نیستید سئو را حرفه ای یادبگیرید و یک متخصص حرفه ای سئو باشید اما دلایل و مزیت های زیادی هست که ثابت می کند چرا باید مهارت های سئوی خود را افزایش دهید حتی اگر قصد ندارید این گونه خدمات را به افراد دیگر - به اصطلاح مشتری - ارائه دهید.

مزایای کارشناس سئو بودن

افزایش رتبه و ترافیک وب سایت - این واضح ترین دلیلی است که می توان برشمرد تا تلاش برای تبدیل شدن به کارشناس سئو توجیه شود.

اگر می دانید که چگونه وب سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید، می توانید از افزایش رتبه بندی ها و ترافیک موتور جستجو برای کسب درآمد آنلاین یا ایجاد یک کسب و کار موفق آنلاین استفاده کنید.

وابستگی کمتر به شرکت های سئوکار - من می دانم که این چیزی نیست که شما انتظار داشته باشید در وبلاگ یک شرکت سئوکار بخوانید (!!!)، اما این حقیقت است. اگر مهارتهای جستجوگرانه در خانه دارید، پس می توانید کسب و کار خود را بدون وابستگی به پشتیبانی خارجی افزایش دهید.(این یعنی پس انداز!)

کاهش هزینه ها - اگر شما یک کارآفرین انفرادی یا وبلاگ نویس هستید، می توانید پول زیادی صرفه جویی کنید، اگر بتوانید خودتان سئو را انجام دهید، چرا که دیگر مجبور نیستید یک سئوکار را استخدام کنید

تصميمات بهتري را در مورد چگونگي استخدام کارکنان خود در واحد سئو ی خودتان اتخاذ کنید. اگر شما یک کارشناس سئو باشید ، تصميم گرفتن مشاوره يا استخدام فرد یا شرکت برای سئو کاری، آسان تر است. شما می توانید درک کنید که چه خدماتی از سئو را می خواهید دریافت کنید و راحت تر می توانید قضاوت کنید که آنچه که آنها پیشنهاد می کنند برای شما مفید هست یا خیر.

به شدت برای مدیران بازاریابی توصیه می شود - اگر شما به عنوان مدیر بازاریابی کار می کنید، پس داشتن درک درست از سئو به شما مزیتی بیش از دیگر مدیران بازاریابی یا همکاران خود در سازمان شما می دهد.

هیچ تجارتی بدون سئو زنده نمی ماند - سئو دیگر اختیاری نیست! وب سایت هایی که با اصول سئو ساخته نمی شوند، هیچ راهی برای زنده ماندن در جهان آنلاین بسیار رقابتی وجود ندارد. دانستن سئو و نحوه استفاده از آنها به درستی می تواند تفاوت زیادی در آینده وب سایت شما ایجاد کند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

خبرنامه

جستجو