طراحی وب سایت نت میت


دسته‌بندی‌ها: طراحی سایت , نمونه کارها

وب سایت نت میت ، یک سایت با طراحی فوق العاده زیبا و چشم نواز  و تحت سیستم مدیریت محتوای وردپرس است.

زمینه ی فعالیت این وب سایت خرید و فروش محصولات پروتئینی و فرآورده های گوشتی می باشد.

مجتمع داده پرداز پارسیان این وب سایت را بر اساس جدیدترین متدهای برنامه نویسی پیاده سازی کرده است.

وب سایت نت میت ، یک سایت با طراحی فوق العاده زیبا و چشم نواز است.زمینه ی فعالیت این وب سایت خرید و فروش محصولات پروتئینی و فرآورده های گوشتی می باشد.لذا ترکیب رنگی به کار گرفته شده در این وب سایت زمینه ی رنگ های خنثی و ساده است تا با تصاویر موجود در وب سایت ، تداخل بصری ایجاد نشود.

طراحی بخش فروشگاهی این وب سایت ، به صورت متفاوت و دوست داشتنی با افکت های بسیار ملایم و سهولت در دسترسی به دکمه های پرکاربرد می باشد.به این ترتیب که تنها با عبور موس از روی آیتم مورد نظر می توان نسبت به مشاهده ی توضیحات (مختصر و کامل) ، افزودن به سبد خرید و افزودن به صفحه ی علاقه مندی ها اقدام نمود.

توضیحات مختصر در بخش فروشگاهی ، به کاربر کمک می کند تا بدون اتلاف زمان ، نسبت به مشاهده ی تصاویر و توضیحات کلیدی اقدام نموده و در صورت تمایل ، محصول را خریداری نماید.

منوی طراحی شده از نوع منوی مگا منو و چند ستونه می باشد.این منو دارای ستون های لینک (به صفحات دیگر) و ستون تصویر دلخواه می باشد که ظاهر منو را بسیار جذاب نموده است.

لازم به ذکر است که طراحی این منو به صورت ریسپانسیو و واکنش گرا می باشد.بنابراین در خصوص نمایش آن در دستگاه های بزرگ تر و کوچک تر هیچ مشکلی به وجود نمی آید.

این وب سایت دارای صفحات جداگانه ی دیگری نیز هست که برای آن ها طراحی های مجزا و متناسب با محتوای صفحه در نظر گرفته شده است.

طراحی وبلاگ و صفحات مطالب به نحو جذاب با در دسترس بودن تمام عناصر مهم در سراسر صفحه یکی از ویژگی های کلیدی و جذاب این وب سایت می باشد.