نرم افزار سورنج


دسته‌بندی‌ها: برنامه نویسی , برنامه نویسی تحت وب , طراحی سایت , نمونه کارها

نرم افزار سورنج ، یک نرم افزار با طراحی فوق العاده زیبا و چشم نواز  و تحت سیستم مدیریت محتوای اختصاصی است.

زمینه ی فعالیت این نرم افزار ارائه ی خدمات مشاوره و فروش ملک و وسایل نقلیه می باشد.

مجتمع داده پرداز پارسیان این نرم افزار را بر اساس جدیدترین متدهای برنامه نویسی پیاده سازی کرده است.

بدون شک یکی از شاهکارهای طراحی مجتمع نرم افزاری داده پرداز پارسیان ، طراحی همین نرم افزار سورنج است.این وب سایت در حقیقت یک نرم افزار تحت وب است که از همه جوانب بدان پرداخته شده است.

اگر از بزرگی پروژه و قسمت های مختلف آن صرف نظر کنیم ، منحصر به فرد بودن و خوانا بودن طراحی این سایت (یا همان نرم افزار تحت وب ) آن را به یک شاهکار برای ما تبدیل کرده است!

سورنج ریسپانسیو است و تحت فریم ورک لاراول نوشته شده است.با توجه به تکنولوژی های استفاده شده در آن ، قابلیت ارتقا و توسعه برای آینده را دارد.

بهتر است سری به قسمت های مختلف آن بزنیم تا ببینید بی جهت از کارمان تعریف و تمجید نمی کنیم!

طراحی قالب

منو ی چند ستونه یا همان مگا منوها چیز جدیدی نیست.اما تا به حال منویی با راهنما و ویدیو ی مربوط به آن را دیده بودید؟

ما سعی کرده ایم طراحی سایت را در حین سادگی ، آموزنده و متفاوت انجام دهیم.علاوه بر آن کلیه ی اصول ریسپانسیو بودن (قابل نمایش برای نمایشگر ها با هر ابعادی) و … را صد در صد رعایت کنیم.

ما انواع و اقسام پنل های کاربری را طراحی کرده ایم.اما این پنل خیلی خاص شده است!نگاهش کنید!

چینش رنگ ها همه بر اساس یک سری اصول آموزشی است که به راحتی می توان آن را دریافت.به علاوه منوی افقی طراحی شده در سورنج یک ایده ی بکر و فوق العاده است.

همان طور که پیش تر اشاره کردیم ، سورنج یک پروژه ی بزرگ است با سطوح کاربری مختلف و صفحات خیلی خیلی زیاد.امکان ندارد بتوانیم تمام زیبایی ها و تکنولوژی های آن را به شما نشان دهیم.

فیلترینگ به این بانمکی دیده بودید؟!فیلترینگ را به صورت کرکره ای گذاشته ایم که کاربر بتواند در صورت عدم نیاز آن را جمع کند.

تمام دسترسی ها در سورنج بهترین شکل ممکن است.با توجه به هدف نرم افزار و تعامل کاربران ، ساده ترین مسیری که بتواند کوتاه ترین زمان ، کاربر را درگیر کند ؛ در نظر گرفته ایم.