لوگو مجتمع پارسیان دیتا

تلفن گویای سرگرمی

وقتی بچه تر بودیم ، تلفن های قصه گو مد شده بود! شماره شان را می گرفتی ، برایت قصه می خواندند.از دنیای بچگی بیرون آمدیم و نفهمیدیم چه بر سر تلفن قصه گویمان آمد.

com.parsigostar.hellobaby 512x512

یک ایده برای مهدکودک ها و مراکز با فعالیت های مشابه ، ایجاد تلفن گویاهایی با مزمون بچه گانه و کودکانه است.تلفن هایی که به درد دل های کودکانه شان گوش سپارد ، برایشان قصه بگوید ، برنامه کودک های رادیویی بگذارد و ... .
فکر می کنم رویای شیرینی برای یک کودک باشد ، تلفن اتاقش را بردارد و بگوید برایم قصه بگو تا خوابم ببرد.

agha mooshe-shekamoo-a2

درست مثل نوار قصه هایی که آن زمان ها مد شده بود.قصه هایی که صوتی بودند و زیبا! البته تلفن گویا می تواند این امکان مدیریت را بدهد که قصه ها را تغییر دهد.شب به شب با یک سری برنامه های جدید و قصه های جدیدتر!این امکان سبب می شود تا تلفن گویای شما هرگز تکراری و خسته کننده نشود.مثل یک موج رادیو که پر از برنامه های پرتنوع هست.حتی می توان از سمت کاربران نظر سنجی کرد.مثلا درخواست قصه هایی که دوست دارند بشنوند، درد دل هایی که دارند و ... .

تلفن گویاهای بچه گانه ، هزینه ی اضافی نیست.می توان برای آموزش کودکان از آن ها استفاده کرد.می توان به بچه ها در یادگیری محتواهای مفید کمک کرد.

zangule

تلفن گویا می تواند آن قدر جذاب باشد که دیگر مجبور نباشید گوشی تان را دست کودکتان بدهید و نگران به هم ریختن اطلاعاتتان باشید.خیلی آسان با یک دستگاه تلفن ، کودکتان را به مهد کودک جذاب صوتی بفرستید.

البته ایده های سرگرمی فقط به کودکان ختم نمی شود.موسسات مربوطه می توانند با ارائه ی محتویات مناسب رده های سنی گوناگون ، خدمات سرگرمی را به اقشار مختلف جامعه ارائه دهند.تلفن ،  شاید در دسترس ترین سرگرمی ما باشد.عالی می شود اگر با کمی ایده و خلاقیت ، یک تلفن گویا ی سرگرم کننده ی جدید بسازیم!

مطالب مرتبط

مزایای استفاده از تلفن نرم افزاری در مرکز تلفن

  مزایای استفاده از تلفن نرم افزاری در مرکز تلفن یکی از دلایل فراگیر شدن

تلفن جادویی!

نمی دانم تجربه ی کار در شرکت ها و ادارات شلوغ را دارید یا نه؟کلی پرونده و برگه روی

چه کاری voip و تلفن گویا می تواند برای من انجام ده

  چه کاری voip و تلفن گویا می تواند برای من انجام دهد؟ بزرگترین سوالی که

نکاتی برای انتخاب متن تلفن گویا

  نکاتی برای انتخاب متن تلفن گویا برای انتخاب متن ارائه شده توسط تلفن گوی

تلفن گویا برای شرکت ها و سازمان ها

  تلفن گویا برای ادارات ،  سازمانها و شرکت ها مجتمع نرم افزاری

برخی از مهارت ها

خبرنامه

جستجو