لوگو مجتمع پارسیان دیتا

فروشگاه مجازی

parsianDATA-eshop

کالاهایی که محتاجیم یا دوستشان داریم ، فرقی ندارد ؛  خرید را همه دوست دارند ! طیف و تنوع کالاها بسیار زیاد است.گاهی برای انتخاب کالای مورد نظرمان مجبوریم روزها در فروشگاه های بزرگ شهر یا حتی شهر های دیگر قدم بزنیم و جست و جو کنیم.

نکته ی قابل توجه این جاست که پیدا کردن کالای مورد نظر با جست و جو در تک تک فروشگاه ها ، کار ساده ای نیست.علی الخصوص که در شهر های کوچک تر ، به دلیل بازار و مشتری کم تر ، اجناس کم تری موجود هست و این امر سبب می شود تا افرادی که در شهرستان ها و شهرهای کوچک تر ساکن هستند ، نتوانند کالاهای مورد نظر خود را بیابند.

مسلما رهایی از ترافیک ، قابلمه ی سوپتان که روی گاز است ، بچه تان که دارد بازی می کند ، لاستیک ماشینتان که کم باد شده ، جای پارکی که پیدا نمی شود  و ... معضلاتی هستند که شما را از رفتن به بازار منصرف می کند.اما گاهی بازار و خرید تنها یک تفریح نیست ، یک اقدام برای رفع مایحتاج روزانه است.

parsianDATA-marketing-ecommerce

بشر همواره دنبال راهی بوده تا بتواند نیازهایش را برآورده کند.وقتی روز به روز مسائل پیرامون انسان در حال گسترده شدن و تغییر است ، راه حل ها نیز باید متناسب با آن تغییر کند.وقتی انسان ساکن شهر شد و شهر ها بزرگ شدند و وسایل نقلیه آمدند ، دیگر دکان های محله ای ، مسلما نمی توانند پاسخگوی آن همه کالا و آن همه مشتری باشند.فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای آمدند ، فروشگاه هایی با شعبه های متعدد در نقاط مختلف شهر.اما این پایان قصه نیست ، همان طور که پیش تر  نیز اشاره شد ، مشکلات دیگری شناسایی شدند.مثلا کالایی که در این شهر خاص موجود نیست.مثلا کالایی که در فروشگاهی موجود است که تا آن فروشگاه مجبورید راه زیادی طی کنید.مثلا کالایی را نیاز دارید اما نمی توانید بیرون بروید. و... .راه حل چیست؟ چه باید کرد؟

کاش می شد از یک راهی ، به یک نفر می گفتیم تا همان چیزی که می خواستیم را برایمان بخرد و بیاورد درب خانه مان ! ما پولش را می دهیم.
کاش می شد فروشگاه های خوب شهر یک سایت می داشتند و توی سایت عکس کالاهایشان بود ، ما انتخاب می کردیم و می خریدیم.
و... .

parsianDATA-online-shopping

راه حل هست ! راه حل خوبی هم هست ! عملی هم هست !

امروز بیش تر فروشگاه های بزرگ و مغازه داران ترجیح می دهند تا در دنیای مجازی نیز برندشان سهمی داشته باشد.دنیای مجازی هم همین سایت و نرم افزار و  اپلیکیشن و ... هست.یعنی باید یک اپلیکشن ، یک سایت و یا یک نرم افزار داشته باشند تا بتوانند بدون مرز به همه بگویند که چه کالاهایی و با چه قیمت هایی دارند.تا بتوانند کالاهایشان را بیش تر و بیش تر بفروشند.تا بتوانند اشتغال زایی کنند و بگذارند افرادی به عنوان پیک ، کالاها را برسانند به دست مشتریانشان و ... .

البته در حال حاضر این یک ایده ی جدید نیست و بسیاری هستند که با ورود به دنیای مجازی ، حتی کار و کاسبیشان را هم رها کرده اند و دو دستی چسبیده اند به دنیای مجازی. البته ما عقیده داریم هنوز هم می توان کارهای خلاقانه ی خاصی را انجام داد که باز هم اولین بود. نمونه اش این که اپلیکیشن بسازید.نمونه اش این که روی تصاویر کالاها خلاقیت به خرج بدهید.نمونه اش این که ظاهر فروشگاه نرم افزاری خودتان را خلاقانه تر کنید.نمونه اش این که یک تلفن گویا یا سخن گو داشته باشید تا مشتریانتان تلفنی سفارش دهند و قشری که سواد رایانه ای ندارند یا به هر علتی دسترسی به اینترنت ندارند را هم خدمت رسانی کنید و ... .

مجتمع نرم افزاری داده پرداز پارسیان ، تجربه ی خوبی در زمینه ی ایده های خلاقانه دارد. تیم نرم افزاری این مجتمع می تواند راهنما و مجری خوبی برای شما باشد.کافیست تماس بگیرید تا بتوانید از خدمات بی نظیر آن بهره مند شوید.

 

برخی از مهارت ها

خبرنامه

جستجو