لوگو داده پرداز پارسیان
about-parsiandata

ما چه بودیم ...

مجتمع نرم افزاری داده پرداز پارسیان ، از سال 1394 فعالیت خود را به صورت مجازی آغاز نمود.ابتدایی ترین دپارتمان و فعالیت این مجتمع در زمینه ی طراحی وب سایت بود.این مجتمع در سال 1395 موفق به اخذ مجوزات لازم شده و هم اکنون تیمی متشکل از افراد متخصص و حرفه ای در این مجتمع مشغول به کارند.
در اواخر سال 1395 ، دپارتمان های این مجتمع گسترش یافته و طراحی نرم افزار ، تلفن گویا ، فروش اس ام اس پنل را نیز در بر گرفت.ما توسعه و پیشرفت خود را مدیون تلاش های بی وقفه ی اعضای دلسوز تیم خود هستیم.
تخصص ، نظم و ارتباطات قوی سه شرط اصلی ورود به این تیم می باشد.ما پیش از هر چیز به آرامش فکری و روانی اعضای تیم اهمیت می دهیم تا بتوانند بیش ترین تلاش خود را جهت راهبرد اهداف به کار بگیرند.
شعار این تیم "ما اطمینان را به وجود می آوریم." است.این یکی از اصولی ترین محورهای فعالیت در این تیم می باشد.لذا فعالیت ها کاملا مشتری محور بوده و در بستر امن پرداختی و تحویل کالا بین کارفرما و پیمانکار ، انجام می گردد.رضایت و آرامش مشتریان این مجتمع ، حاکی بر صحت این امر می باشد.

همین حالا سفارش دهید

برای یک شروع فوق‌العاده و مطمئن،عجله کنید.
فقط کافیست فرم ثبت سفارش را پر کرده تا کارشناسان ما برای راهنمایی و ثبت درخواست با شما در تماس باشند.

سفارش خدمات
about-parsiandata

و چه خواهیم شد ...

تیم ما همواره می کوشد تا بهتر و بهتر باشد.
ما در صدد آنیم تا تخصص مجموعه همواره به روزرسانی شود و افراد از اطلاعات روز دنیا در حوزه ی فعالیت مربوطه عقب نمانند.
به کار گیری جدید ترین تکنولوژی های برنامه نویسی و طراحی ، گواه این امر می باشد.اعضای تیم همواره می کوشند تا فناوری های مدرن و خلاقانه را به کار گیرند.
توسعه ی مجتمع و دپارتمان های آن ، قطعا با تلاش و همکاری اعضای تیم میسر خواهد بود.به امید فتح قله های موفقیت ...