خیلی دور خیلی نزدیک

نرم افزار ویدیو کنفرانس

  • سرعت در برگذاری جلسات
  • آفزایش بهره وری
  • صرفه جویی در هزینه ها
  • کاهش خطرات سفر
لوگو داده پرداز پارسیان
انیمیشن ویدیو کنفرانس

ویدیو کنفرانس چیست؟

ویدئوکنفرانس یک فناوری نوین و بسیار کاربردی هست که با برقراری ارتباط صوتی و تصویری میان افراد در مکانهای مختلف جلسات کاری این افراد را مدیریت نماید.یکی از مهمترین مزایای استفاده از ویدیو کنفرانس ها کاهش یافتن سفر ها برای برگزاری جلسات است. افراد زیادی مجبورند برای برگزاری جلسات خود به سفر های کاری در داخل و یا خارج از شهر بروند اما با استفاده از سرویس ویدیو کنفرانس این مشکل به صورت کامل برطرف شده است.

تکنولوژی Web RTC

تکنولوژی WEBRTC امکانی هست که ارتباطات آنی از طریق مرورگر وب را بدون نیاز به نصب اپلیکیشن و افزونه های اضافی فراهم می کند .از این تکنولوژی برای تماسهای تصویری، کنفرانس، تماس های صوتی، پیام، اشتراک گذاری فایلها و… استفاده می کنند ولی شاخص ترین کاربرد webrtc تماس های تصویری و ویدیو کنفرانس هستند که به دلیل ارتباطات ارزان قیمت این تکنولوژی هست.

web rtc

راه اندازی ویدیو کنفرانس

پیاده سازی سیستم های ویدیو کنفرانس سخت افزاری میطلبد برای ایجاد هر کلاینت سخت افزار مجزا تهیه شود که شامل کدک، دوربین، میکروفون و… هست بنابر این راه اندازی یک اتاق کنفرانس چهار نفره نیاز هست که از هر یک چهار نمونه تهیه شود پس بنابر این هزینه بسیار سنگینی را در بر خواهد داشت.

مجتمع نرم افزاری داده پرداز پارسیان برای کاهش هزینه های ویدیو کنفرانس اقدام به ایجاد نرم افزاری برپایه سورس آزاد جیتسی نموده.این نرم افزار با استاندارد آزاد ارتباطات تحت وب، یعنی WebRTC کاملاً منطبق است و به راحتی از طریق مرورگر های استاندارد همچون کروم،فایرفاکس، سافاری و… می توان یک اتاق کنفرانس ایجاد نمود.

ویدیو کنفرانس

در این نرم افزار نیاز به خرید تجهیزات گران قیمت ویدیو کنفرانس نبوده و فقط از طریق آدرس اتاق کنفرانس و مرورگر وب ویا از طریق اپلیکیشن موبایلی که برای این منظور تولید شده از هر نقطه ای به اتاق کنفرانس وصل شده و جلسات خود را برگذار نمایید.

ویدیو کنفرنس web rtc
نرم افزار ویدیو کنفرانس

نرم افزار ویدیو کنفرانس

برخی از امکانات نرم افزار

ویدیو کنفرانس نرم افزاری امکانات بسیاری را در اختیار کاربران قرار میدهد که در زیر به برخی از آنها اشاره شده

میانبرهای متنوع


کد های کوتاه میانبر برای سرعت در کار

تنظیم رمز عبور


ایجاد رمز عبور برای ورود به اتاق کنفرانس

عدم وابستگی به سخت افزار خاص


عدم الزام به خرید سخت افزار های فقط مخصوص ویدیو کنفرانس

اشتراک گذاری


هر پنجره از کامپیوتر قابل اشتراک گذاری هست

چت آنلاین


قابلیت چت بین افراد حاظر در اتاق کنفرانس

اپلیکیشن موبایل


قابلیت اتصال از طریق اپلیکیشن موبایل

مشاوره و ثبت سفارش
برای مشاوره رایگان خدمات ویدیو کنفرانس و ثبت سفارش فرم زیر را تکمیل نمایید

کارشناسان
مجتمع داده پرداز پارسیان
پاسخگوی شما هستند