لوگو مجتمع پارسیان دیتا

مرکز تماس (callcenter)

 

مرکز تماس

 

مرکز تماس (callcenter)

با ظهور تکنولوژی های جدید مخابراتی، سرویس هایی به وجود آمدند که تحولات عظیمی را در حوزه تلفن ها و مراکز تلفنی به وجود آورده اند.از قبیل voip خطوط پرظرفیت تلفنی مانند e1,t1 و... از طرف دیگر هم تکنولوژی های قدیمی تر توان ارائه خدمت را ندارد و یا ضعیف خواهند بود.
نرم افزار تلفن گویای مجتمع نرم افزاری داده پرداز پارسیان علاوه بر پوشش خطوط قدیمی و تکنولوژی های نسل قبل تمامی تکنولوژی های جدید از قبیل خطوط پرظرفیت e1 ، voip ، تلفن های ip و... را به طور کامل پوشش میدهد.
از طرف دیگر تاثیرات بسیار مثبتی را در روند کار و پاسخگویی به وجود می آورد که میتوان برخی از آنها را به شرح ذیل نام برد.

 مرکز تماس

کمک به کاهش استرس در کارمندان

یکی از مشکلات بزرگی که هر شرکت با آن مواجه می‌باشد، رفع استرس کارکنان است. اگر یک کارمند ناراحت یا عصبی باشد، کار خود را با ناراحتی انجام خواهد داد. خدمات ویپ (VoIP) ابزارهایی در اختیار دارد که به سازمان‌ها در رفع مشکل استرس کمک می‌کند.
به عنوان مثال قابلیت توزیع تماس خودکار در شرایطی که خطوط تمامی کارمندان مشغول می‌باشد، بسیار کاربرد خواهد داشت. در این حالت مشتری یا مخاطب پشت خط منتظر نمی‌ماند و تماس وی به دیگر داخلی‌ها ارجاع داده می‌شود. کارکنان نیز با استرس و عجله مکالمات خود را نیمه‌کاره رها نمی‌کنند و با صبر و شکیبایی بیشتر برای مکالمه با مشتریان زمان می‌گذارند و نگران از دست رفتن تماس‌های پشت خط مانده نمی‌شوند.
علاوه بر این، در یک سیستم ویپ می‌توان از سیستم‌های صوتی تعاملی که قابلیت پاسخ متقابل به کاربر یا مشتری را دارد، استفاده کرد. بدین صورت تعداد تماس‌های غیر ضروری مخاطبین کم خواهد شد و کارمندان دیگر نگران هدایت و انتقال تماس‌ها به واحد و بخش‌های مربوطه سازمان نخواهند بود.

 

مرکز تماس- داده پرداز پارسیان

 

افزایش رضایت مشتری

هر تماسی که به یک مرکز تماس می‌آید یک تجربه موفق یا ناموفق است. در عین حال هر تماسی که کارمندان مرکز تماس با یک مشتری راضی یا عصبانی به پایان دارند، به‌ندرت منجر به حالتی میان تجربه‌ی موفق یا ناموفق می‌شوند. امروزه با بکارگیری ابزار و روش‌های متعددی می‌توان استرس کارمندان را کاهش داد و در نتیجه با بهره‌وری بهتر از نیروی کارمندان جهت پاسخگویی به مشتریان، رضایت بیشتر مشتریان را شاهد بود.
مشتریان زمانی بیشترین رضایت را خواهند داشت که کارمندان اشتباهاتی که از سر بی‌دقتی و مبتنی بر استرس را مرتکب نشوند. علاوه بر این، تماس‌گیرنده با سرعت بیشتری به بخش مناسب ارجاع و به کار او رسیدگی می‌شود. در برخی موارد، مانند پیش‌پرداخت یا درخواست پیش‌فاکتور مشتریان می‌توانند مشکل خود را از طریق یک سیستم خودکار که مسئولیت رسیدگی به چنین اموری را به عهده دارد، انجام دهند. سهولت در کاربرد امکانات و سرعت بخشیدن در رسیدگی به امور مشتریان، افزایش رضایت را در پی خواهد داشت.

 

کاهش هزینه مکالمه-تلفن گویا

پرداخت هزینه‌های اندک در به‌روز‌رسانی تجهیزات و زیرساخت‌ها


یکی از مسائلی که در استفاده از سیستم‌های تلفنی سنتی با آن مواجه می‌شویم، نیاز هر سازمان به جایگزینی تجهیزات و زیرساخت‌ها است. متاسفانه، این امر مستلزم حذف سخت‌افزار خارج از رده و نصب تجهیزات جدید است. این مسئله نگرانی‌های خاصی را برای مراکز تماس سنتی به همراه دارد، زیرا آنها همیشه باید خدمات و تجهیزات تلفنی به‌روز شده را در اختیار داشته باشند.
 هزینه‌های به‌روز‌رسانی زیرساخت‌ها، در صورتیکه همه‌ی آنها باهم حذف نشوند، تا حد زیادی از طریق ویپ VoIP کاهش می‌یابد. سیستم‌های مبتنی بر IP می‌توانند با خطوط تلفنی موجود یکپارچه شوند و تا زمانی که کل سیستم با اینترنت یا در بستر کار می‌کند، هیچ سخت‌افزار گران‌قیمتی نیاز به بروزرسانی و یا جایگزینی نخواهد داشت

 

مرکز تماس -تلفن گویا

گسترش کسب‌وکار


اگر شما صاحب یک کسب‌وکار باشید، بدون شک امید دارید که احتمالا  روزی آن را گسترش خواهید داد. این موضوع در مراکز تلفن سنتی اغلب به معنی سرمایه‌گذاری و خرید ملک جدید و یا داشتن یک سیستم تلفنی نصب شده جدید همراه است. با استفاده از شبکه‌های تلفن مبتنی بر IP، نیازی به خرید ساختمانی مجزا به عنوان دفتر دوم یا نصب سیستم تلفنی جداگانه نیست. این سیستم‌ها قابل تنظیم است، بنابراین کارمندان می‌توانند از راه دور یا از خانه ارتباط برقرار کنند، و اگر کارمندان این امکان را داشته باشند که کار خود را بدون آمدن به دفتر کار انجام دهند (دورکاری)، وضعیت ایجاد شده مانند در اختیار داشتن یک مرکز تماس اضافی بدون منابع اضافی خواهد بود.
اگر چه شرکت‌ها در هر زمینه‌ای که فعالیت داشته باشند، از انواع مزایای خدمات VoIP بهره‌مند می‌شوند، ولی در نهایت این مراکز تماس هستند که مزایای متمایز و متعددی را به دست خواهند آورد و یک سیستم تلفنی ویپ را به عنوان تنها گزینه‌ی پایدار معرفی می‌نمایند.
تا زمانی که رقابت میان شرکت‌ها بر سر استفاده از این سیستم ویپ باشد، عدم استفاده از آن ان سیستم می‌تواند پرهزینه بوده و شکست‌هایی را به همراه آورد که ممکن است در دراز مدت به فاجعه‌ای غیر قابل جبران تبدیل شود

راهکار های مراکز تماس

  • مرکز تماس 118
  • مرکز تماس 115 اورژانس
  • مرکز تماس 125 آتشنشانی
  • مرکز تماس 112
  • مرکز تماس شرکت ها
  • مرکز تماس پشتیبانی
  • و...

 

جهت دریافت کاتالوگ،مشاوره و کسب اطلاعات بیش تر و هم چنین سفارش خرید سامانه،شما می تونید درخواست خود را از طریق فرم زیر و یا راه های ارتباطی موجود در صفحه ی تماس با ما،ارسال نمایید.کارشناسان پارسیان دیتا پس از بررسی های لازم،در اسرع زمان پاسخگوی شما خواهند بود.

 

سفارش محصول

خبرنامه

جستجو