طراحی کارت ویزیت


دسته‌بندی‌ها: طراحی گرافیک
لوگو  داده پرداز پارسیان

 

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت 

شروع هر کاری باید اصولی باشد.کارهایی که اصولی انجام می شوند،نتیجه ی بهتری خواهند داد و در بلند مدت دوام بهتری خواهند آورد.یکی از اصول ابتدایی برای هر مهارت و کسب و کاری،معرفی اطلاعات کلیدی برای کلیه ی مشتریان می باشد.این اطلاعات می توانند یک شماره تماس،ایمیل،وب سایت و یک لوگو باشد.
معمول تر آن است که کلیه ی این اطلاعات بر روی برگه هایی ضخیم با قطع استاندارد و کوچک نوشته می شوند که به آن کارت تجاری یا کارت ویزیت می گویند.

 

طراحی کارت ویزیت پارسیان

 

 

کارت ویزیت برای یک برند، در حکم یک کارت شناسایی ویژه از اهمیت بالایی برخوردار است.و علاوه بر انتقال اطلاعات کلیدی به مخاطب،می تواند نمایانگر یک چهره از آن برند نیز باشد.بنابر آنچه بیان شد،طراحی کارت های تجاری یا کارت ویزیت در خور اهمیت و توجه است و یکی از اصولی ترین مواردی می باشد که هرکس باید بدان توجه داشته باشد.
کارت ویزیت نه تنها برای شرکت ها و برندها بلکه برای اشخاص نیز اهمیت ویژه ای دارد.افراد می توانند با داشتن یک کارت ویزیت استاندارد ،اقدام به ساخت یک شناسنامه برای خود کنند که در هر زمان می تواند کلیدی ترین اطلاعات را در اختیار مخاطبینشان قرار دهد.
با پیشرفت علم طراحی و چاپ،تنوع در طراحی کارت ویزیت بسیار زیاد بوده اما متاسفانه بسیاری از افراد اقدام به طراحی کارت های ویزیت غیر استاندارد و غیر خلاقانه می نمایند که در سطح بالاتر،این امر منجر به تخریب آن برند خواهد شد.چرا که جذابیت نخواهند داشت.

 

طراحی کارت ویزیت زیبا

 

دپارتمان طراحی مجتمع نرم افزاری داده پرداز پارسیان،با بهره گیری از توانایی و خلاقیت این تیم،اقدام به طراحی کارت های ویزیت زیبا،جدید و خلاقانه نموده که نظر بسیاری از افراد را جلب و رضایت مشتریان را حاصل داشته است.
کارت ویزیت های طراحی شده توسط این مجتمع بر اساس جدیدترین مدل های گرافیکی می باشد که عمر طولانی تر آن را تضمین می کند.
تیم طراحی پارسیان دیتا،با رعایت نظر مشتری و اعمال استانداردهای لازم،کارت ویزیت مشتریان را در اسرع زمان طراحی می کنند.

شما می توانید در هر جایی که هستید از صفحه ی درباره ما،با ما ارتباط برقرار کنید و یا از طریق فرم زیر،درخواست خود را به ما بدهید تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و درخواست شما به دپارتمان مورد نظر ارجاع گردد.

 {loadposition mymodule}پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *