طراحی و ساخت ربات فروشگاهی


دسته‌بندی‌ها: ربات تلگرام
لوگو  داده پرداز پارسیان

ربات فروشگاهی

ربات های فروشگاهی

بسیاری از افراد امروزه اقدام به فروش و ارائه ی محصولات یا خدمات خود از طریق بستر نرم افزار و اینترنت نموده اند.محبوب ترین روش ها برای انجام این امر ، وب سایت های فروشگاهی،اپلیکیشن ها ی همراه و  استفاده از اپلیکیشن های اجتماعی دیگر می باشد.
اپلیکیشن هایی که محبوب هستند می توانند به  بستری بسیار محبوب و جذاب برای استفاده های دیگر شوند.به عنوان مثال،اپلیکیشن محبوب تلگرام که امروزه اکثر مردم ایران از آن استفاده می کنند؛امکانات بسیار جذاب و بی شمار جهت استفاده از ان در مسیر منافع شخصی را دارا می باشد.
این اپلیکیشن با امکانات خاص خود ، محیطی جذاب و منعطف را برای برنامه سازی  اختصاصی ایجاد نموده که امکان گسترش و فراگیر بودن این اپلیکیشن را فراهم آورده است.

ربات های تلگرامی ،یک امکان بسیار جذاب برای کاربران می باشد که به صورت برنامه های کوچک ، روی تلگرام هستند.این برنامه ها به دلخواه تنظیم می شوند و قابلیت افزودن امکانات جذاب بی شمار را به کمک برنامه نویسی دارد.
حسن دیگر این ربات ها،تحت وب بودن است که امکان دسترسی نرم افزار را بالا می برد و کاربران تلگرامی می توانند به آسانی به آن دسترسی داشته باشند.
فروشگاه های اینترنتی می توانند در بستر یک ربات تلگرامی ساخته شوند.بدین ترتیب،فروشگاهی با مخاطبین بیش تر و پایدارتر خواهید داشت که شانس موفقیت فروشگاه را افزایش می دهد.

ربات فروشگاهی پارسیان دیتا

فروشگاه های اینترنتی می توانند در بستر یک ربات تلگرامی ساخته شوند.بدین ترتیب،فروشگاهی با مخاطبین بیش تر و پایدارتر خواهید داشت که شانس موفقیت فروشگاه را افزایش می دهد.ربات های تلگرامی فروشگاهی ، در حقیقت یک فروشگاه انلاین با تمامی امکانات برجسته ی یک فروشگاه و جذابیت زیاد می باشد.
این ربات های ویژه ی فروشگاهی ، امکان دسته بندی محصولات،نمایش محصولات و ویژگی های آن،امکان قیمت گذاری ،و حتی در ورژن های پیشرفته تر ، امکان پرداخت و خرید مستقیم نیز وجود دارد.
دپارتمان برنامه نویسی داده پرداز پارسیان،اقدام به تولید این ربات های برتر فروشگاهی نموده است.پارسیان دیتا،ربات های تلگرامی فروشگاهی خود را با امکانات کامل و پیشرفته ، در اختیار کاربران قرار می دهد.
جهت سفارش ربات فروشگاهی خود می توانید از طریق فرم زیر و یا یکی از راه های ارتباطی موجود در صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.کارشناسان پارسیان دیتا،پس از بررسی درخواست شما ، جهت اقدامات بعدی با شما تماس حاصل می نمایند.

{loadposition mymodule}پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *