طراحی لوگو و نشان تجاری


دسته‌بندی‌ها: طراحی گرافیک
لوگو  داده پرداز پارسیان

 

طراحی لوگو  و نشان تجاری

طراحی لوگو و نشان تجاری 

برندینگ و نشان تجاری در تمام زمینه ها مرسوم است.از نهادهای دولتی گرفته تا کارخانجات و صنایع و هم چنین شرکت ها و … .
آنچه ما به عنوان یک آرم یا لوگو میبینیم،تنها یک نقاشی کوچک نیست.لوگوها دنیایی از مفاهیم هستند که در چند خط خلاصه می شوند و مانند امضای شخصی ، یک اعتبار و نماد برای آن برند یا صاحب برند می باشد.

 

طراحی لوگو

 

 

با نگاه کردن به یک لوگو،می توان مفاهیم یک برند و تجارت را کشف ،قدرت آن را ارزیابی کرده و آن را رتبه بندی نمود.لوگو ها باید سرشار از حرف و مفاهیم باشند.به همین دلیل در طراحی لوگو،باید خلاقیت را به کار گرفت.خلاقانه بودن لوگو می تواند نمایانگر یک برندسازی باقدرت باشد.

مجتمع نرم افزاری داده پرداز پارسیان با بهره گیری از تخصص و حرفه ی افراد باسابقه ی خود اقدام به راه اندازی دپارتمان ویژه ی طراحی نموده است.کادر این بخش، با تکنیک های حرفه ای در امر طراحی اقدام به انجام کلیه ی امور گرافیکی و طراحی لوگو می نمایند.
طراحی لوگو به صورت مونوگرام(نوشتاری)،پیکتوگرام(تصویری) و ترکیبی انجام می شود و تغییر تا دو بار بدون احتساب هزینه و رایگان انجام می گردد.
طراحی کاملا مطابق میل مشتری و پیشنهاد کارشناسان انجام می گردد و مشتریان به راحتی می توانند ایده ها و نظرات خود را برای تیم پارسیان دیتا بازگو نمایند.

 

خدمات طراحی لوگو

  • طراحی لوگو به صورت نوشتاری(مونوگرام)
  • طراحی لوگو به صورت تصویری(پیکتوگرام)
  • طراحی لوگو تلفیقی از نوشتار و تصویر
  • طراحی لوگو با قیمت بسیار مناسب
  • ویرایش طرح لوگو  تا دو مرتبه در صورت عدم رضایت
  • طراحی لوگو مدرن و سنتی

 

جهت سفارش لوگو ی مورد نظر خود می توانید فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید تا کارشناسان ما پس از بررسی،با شما تماس بگیرند.هم چنین می توانید جهت کسب اطلاعات بیش تر،از طریق هر یک از راه های ارتباطی صفحه ی تماس با ما،اقدام نمایید.

 {loadposition mymodule}پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *