طراحی سربرگ و ست اداری


دسته‌بندی‌ها: طراحی گرافیک
لوگو  داده پرداز پارسیان

 

ایجاد پرستیژ کاری پارسیان دیتا

طراحی ست اداری 

تعریف یک فرم خاص برای یک مجموعه شاید در نگاه اول چندان ضروری به نظر نرسد،اما با اندکی مطالعه متوجه اهمیت آن خواهیم شد.فرم های یک دست و یکپارچه در یک مجموعه،به آن مجموعه نظم بخشیده و سبب افزایش پرستیژ آن می گردد.این نظم میتواند در روپوش های کارمندان،وسایل محیط،برگه ها و فرم های اداری و … تعریف شود.

 

طراحی سربرگ و ست اداری

 

 

کلیه ی برگه ها و ابزار کاغذی و تحریری،تحت عنوان ست اداری شناخته می شوند.ست های اداری از اقلام ضروری و مورد استفاده در هر مجموعه،اداره یا سازمانی می باشد.از جمله پراستفاده ترین اقلام ست های اداری،برگه های نامه در سایزهای مختلف با سربرگ تعیین شده،کارت ویزیت،پاکت های نامه،مهر می باشد.
مجتمع نرم افزاری داده پرداز پارسیان،با بهره گیری از توان و خلاقیت تیم طراحی خود،کلیه ی ابزارهای مورد استفاده ی شما در ست های اداری را طراحی می نماید.ست های اداری طراحی شده توسط پارسیان دیتا،بسیار خلاقانه بوده و در کم ترین زمان با بالاترین کیفیت و قیمت بسیار مناسب در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

 شما نیز می توانید سفارش خود جهت طراحی ست اداری را از طریق فرم زیر ارسال کنید.کارشناسان مربوطه،پس از بررسی درخواست شما جهت انجام مراحل بعدی،با شما تماس حاصل می کنند.هم چنین شما می توانید جهت ارتباط با پارسیان دیتا،از کلیه ی راه های ارتباطی موجود در صفحه ی تماس با ما،اقدام نمایید.

پشتیبانی پارسیان دیتا،همواره پاسخگوی سوالات و نیازهای مشتریان گرامی است.

اقلام ست اداری

  •  طراحی کارت ویزیت
  • طراحی  پاکت نامه
  • طراحی پاکت بزرگ
  • طراحی سربرگ
  • و…

 

 {loadposition mymodule}پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *