طراحی ست اداری


دسته‌بندی‌ها: طراحی گرافیک
لوگو  داده پرداز پارسیان

شاید یکی از بزرگ ترین تلاش های بشر را بتوان تلاش در زیباسازی نام برد.گل کاری و المان های داخل شهر ، مدلینگ و طراحی لباس ، دیزاین منازل و محیط کار و …همگی نشان می دهد که انسان ها زیبایی را دوست دارند و برای رسیدن به آن تلاش می کنند.

ست داری و کارت ویزیت
همه ی ما در تلاش هستیم تا زیبایی را در وجود ، جسم و محیطی که در آن جا هستیم ، هر چه بیش تر نشان دهیم.به همین دلیل ، رعایت نظافت ، نظم و دکور محیط برایمان اهمیت دارد.به همین دلیل حاضریم هزینه کنیم تا طبق خواسته و سلیقه ی خویش به زیبایی برسیم.
افرادی که مشاور و مجری یک امر به خصوص هستند ، می توانند برای شما برنامه هایی با هزینه های بسیار پایین تر جهت اجرای امور بچینند.به عنوان مثال اگر شما با یک مربی فیتنس خوب برای رسیدن به اندام ایده آل خویش مشورت کنید ، با برنامه های فشرده تر و تمرینات و حتی رژیم غذایی رو به رو خواهید شد که از اتلاف زمان جلوگیری می کند و شما را دقیقا به خواسته تان می رساند.

برندینگ و گرافیک
متاسفانه بسیاری از انسان ها تصور هزینه های خیلی گزاف و بالا در صورت مشورت با مشاور دارند.در حالی که در مجموع ، اجرای امر به نفع او خواهد بود و در هزینه های اقتصادی وی صرفه جویی خواهد شد.البته این تصور در صورت سودجویی مشاوران صحت دارد.
حال یک سوال پیش می آید و آن این که چرا به مشاوران اعتماد کنیم؟
همیشه تجربیات خیلی گران هستند.این که شما هزینه ای را صرف کنید و بعد متوجه ایرادات امر شوید یک شکست بزرگ برایتان محسوب می شود.خیلی وقت ها شما فرصت یک تجربه و شانس را نخواهید داشت.و در بسیاری از مواقع ، تجربه های خراب برایتان بسیار گران تمام خواهند شد.
به عنوان مثال شرایط زندگی در کلان شهر ها امروزه سبب شده تا متراژ واحدهای مسکونی بسیار کوچک باشد.متراژ کم ، تکنیک های خاصی را برای چیدمان و جای دادن وسایل زندگی می طلبد.یعنی هر چند شما به یک سری وسایل مشخص نیاز دارید اما به دلیل کمبود فضا ، طراحی وسایل و چیدمان آن ها یک سری تخصص های ویژه می طلبد.بسیاری از برندها و اشخاص در این زمینه به طراحی وسایل چند منظوره (به عنوان مثال ، کاناپه های تخت خواب شو) مشغول هستند.

طراحی گرافیک و ست اداری
حال در نظر بگیرید فردی کنار شما باشد که در این امر تخصص لازم را دارد.یعنی این فرد می تواند به شما بگوید چه چیزی در دنیا وجود دارد که دقیقا با خواسته ی شما تطبیق لازم را دارد.هم چنین این فرد می تواند راهنمای خوبی باشد تا بر اساس میزان بودجه ی خویش بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید.

یکی از اموری که برای تمام صاحبان کسب و کار وجود دارد ، طراحی کل لوازم اداری است.صاحبان کسب و کار ، در واقع در حال فعالیت جهت راه اندازی یک برندینگ خاص هستند.برندینگ هر شرکت در حکم امضا و هویت آن شرکت است.بنابراین اهمیت آن روشن است.
آن چه مشتریان از هویت و امضای یک شرکت می بینند ، بسیار دارای اهمیت است و می تواند دیدگاه متفاوت و خاص برای مشتریان رقم بزند.ست های اداری ، در حین فعالیت شرکت دیده می شوند به همین دلیل حائز اهمیت فراوان می باشد.چرا که تاثیری برابر با تبلیغات خواهند داشت.ست های اداری معمولا شامل اقلامی مانند کارت ویزیت ، سربرگ ،پاکت نامه ، لیبل سی دی و … می باشد.

طراحی ست اداری
ست های اداری نیز بسته به نوع کسب و کار و نوع مشتریان ، انواع خاصی از طراحی را می طلبند و این امر با مشورت مشاوران و طراحان با تجربه ممکن خواهد بود.ست های اداری هرچه ساده تر و با اطلاعات کلیدی طراحی شوند ، تاثیر طولانی مدت تری خواهند داشت.چرا که سادگی ، بیننده را کم تر خسته می کند.و جزئیات را بهتر نمایش می دهد.

مشاوران و تیم طراحی مجتمع نرم افزاری داده پرداز پارسیان ، با تکیه به تجربه و توان بالای متخصصین خود توانسته است گام خوبی در خصوص امور طراحی و دیزاین بردارد.شما می توانید برای طراحی و برندینگ کسب و کار خود با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.ما متناسب با بودجه ی شما بهترین راهکار را به شما نشان خواهیم داد.پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *