لوگو مجتمع پارسیان دیتا

خدمات پشتیبانی

 

پشتیبانی سایت

 

پشتیبانی انواع خدمات سرور های لینوکس ، سایت و مراکز تلفن گویا

حسن انجام خدمات و خدمات پس از فروش از جمله مهم ترین معیارها برای انتخاب برتر می باشد.
در بسیاری از موارد،بسته به نوع صنف و خدمات درخواستی،حسن انجام کار تنها هنگام تحویل،حائز اهمیت می باشد.خدمات واحد نرم افزار،رایانه و انفورماتیک،عموما از دسته خدماتی هستند که نحوه ی انجام خدمات پس از فروش در آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.حتی در موارد بسیاری این دسته از خدمات از خدمات تحویل خدمت اولویت و اهمیت بالاتری دارد.
خدمات نرم افزاری به دلیل نامحدود بودن مدت استفاده،از جمله خدماتی می باشد که خدمات پس از فروش و یا به عبارت دیگر،گارانتی آن اهمیت بسیار بالاتری دارد.

 

IT-Support-Services

 

طبق آن چه گفته شد،هنگام خرید یک محصول یا خدمت نرم افزاری و فناوری های وابسته به آن،باید به این نکته نیز توجه نمود و شرکت ارائه دهنده را بر اساس خدمات پس از فروش نیز ارزیابی نمود.در بسیاری موارد،ممتاز بودن خدمات پس از فروش،سبب هزینه های بالاتری می شود که البته رضایت مشتری جهت دریافت خدمات برتر،بالاتر خواهد رفت.
مجتمع نرم افزاری داده پرداز پارسیان،جهت افزایش سطح رضایتمندی مشتریان و رسیدگی بهتر به امور مشتریان،دپارتمان ویژه ی پشتیبانی در نظر گرفته است.این دپارتمان متشکل از رابطین و متخصصینی می باشد که به رفع نقص،مشکلات و سوالات مشتریان می پردازند.
پشتیبانی پارسیان دیتا به صورت نامحدود و بیست و چهار ساعته می باشد.مشتریان عزیز می توانند در صورت نیاز، از طریق تیکت،ایمیل و تماس تلفنی اقدام به مطرح کردن نیاز خود نمایند.کارشناسان پارسیان دیتا در اسرع زمان ممکن به پاسخگویی سوالات عزیزان می پردازند.

 

سفارش محصول

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

خبرنامه

جستجو