لوگو مجتمع پارسیان دیتا

سامانه پیام کوتاه

سامانه ی جامع تلفن گویای اطلاعات پرواز - 199

 

تلفن گویای اطلاعات پرواز 199 پارسیان دیتا

 

سامانه ی جامع تلفن گویای اعلام اطلاعات پرواز (199)

خطوط هوایی ، یکی از ویژه ترین شیوه های حمل و نقل است.چرا که بهترین راه برای مدیریت زمان بشر پردغدغه ی امروز است.حمل و نقل هوایی گرچه هزینه ی بالاتری نسبت به سایر انواع حمل و نقل ها دارد اما رفاه ، سهولت و صرفه ی زمانی ، آن را به ممتازترین شیوه ی حمل و نقل تبدیل کرده است.خطوط هوایی در بین مردم محبوبیت های بسیار دارند و اکثراََ برای صرفه جویی در زمان و راحتی بیش تر ، این روش را نسبت به سایر روش های مسافرتی ارجحیت می دهند.

مدیریت پرواز در فرودگاه های  هر شهر و منطقه ، وظیفه ی برنامه ریزی و زمان بندی چارت هوایی آن منطقه را دارد.وجود یک برنامه ی پرواز معین برای انجام پرواز امری ضروری بوده و سبب نظم در امور می گردد.در خطوط هوایی ، انجام پرواز بدون در نظر گرفتن برنامه ی دقیق ، غیر ممکن و حادثه خیز خواهد بود.حتی در موارد پیچیده تر ،  زمان بندی در حد دقیقه نیز ارزش پیدا می کند.برای این که بیش تر به اهمیت این موضوع پی ببرید ، شهری که چندین فرودگاه دارد را در نظر بگیرید.در هر لحظه از زمان پروازهای زیادی از هر فرودگاه انجام می شود که این پروازها متعلق به شرکت های هواپیمایی مختلفی است.ملاحظه می کنید که برنامه ی پروازی که پیش تر صحبتش را کردیم ، بسیار مهم و سنگین خواهد بود.

 

تلفن گوایا عالام ساعات پرواز

 

آن چه اهمیت دارد ،آگاهی از برنامه ی پرواز است یعنی اطلاع رسانی درست برنامه ی پروازهای یک فرودگاه به شهروندان و مسافرین.وجود یک بستر که با کوچک ترین تغییرات برنامه ، تغییر کرده و مرتب به روزرسانی گردد ؛ امری به شدت الزامی است. از طرف دیگر این بستر باید در اکثر نقاط در دسترس باشد و امکان ملاحظه ی برنامه برای تمام اقشار فراهم باشد.شیوه ی سنتی ، تماس با اپراتور و یا اطلاعات پرواز یک فرودگاه می باشد.این شیوه بسیار محدود بوده و مشکلات فراوانی را به دنبال دارد و البته ناگفته نماند که در فرودگاه های بزرگ تر عملا پاسخگو نمی باشد.با وجود این شرایط،به نظر می رسد استفاده از نرم افزار در بسترهای تلفنی و مخابرات از محاسن برتری برخوردار باشد.زیرا هم برای همه قابل استفاده بوده (نیاز به آموزش و یا سطح سواد خاصی نیست) ، هم در تمام نقاط دسترسی به آن ممکن است و هم می تواند مرتب آپدیت و به روزرسانی انجام گیرد.
مجتمع نرم افزاری داده پرداز پارسیان ، توانسته است با تمرکز روی مزایای سیستم های مخابراتی و تلفنی،یک سامانه ی جامع و بسیار کاربردی جهت مدیریت برنامه پرواز ایجاد نماید.

سامانه ی جامع تلفن گویا ۱۹۹ یا مدیریت برنامه پرواز،سامانه ی بسیار کاربردی و قابل توسعه طراحی شده توسط پارسیان دیتا می باشد.این سامانه بسیار دقیق بوده و به صورت ۲۴ ساعته تحت پشتیبانی تیم پارسیان دیتا قرار دارد.

 تاخیر پرواز -نرم افزار تلفن گویا

 

در سامانه ی ۱۹۹،امکان معرفی برنامه پرواز فرودگاه منطقه به صورت ساده وجود دارد.کاربران می توانند با شماره گیری ۱۹۹،به برنامه پرواز فرودگاه منطقه ی خود دسترسی داشته باشند.این سامانه ساختار بسیار مناسب و کاربرپسندی دارد که سهولت استفاده برای شهروندان و مدیریت فرودگاه را به ارمغان آورده است.
با خرید این سامانه،بستر تحت وب برای مدیریت پرواز فرودگاه اجرا شده که امکانات بی نظیری مانند ویرایش برنامه،افزودن کاربر،مدیریت بلک لیست و گزارشات و ... تنها گوشه ای از قابلیت های این سامانه می باشد.به علاوه این سامانه،از سمت تلفن نیز برای کاربران و شهروندان قابلیت استفاده دارد.
مجتمع نرم افزاری داده پرداز پارسیان،این سامانه را به صورت جامع و پکیج به فروش می رساند.کیفیت بالا و قیمت مناسب و پشتیبانی بسیار قوی و۲۴ ساعته ی پارسیان دیتا،سبب رضایت روز افزون مشتریان این مجتمع گردیده است.

 

جهت دریافت کاتالوگ،مشاوره و کسب اطلاعات بیش تر و هم چنین سفارش خرید سامانه،شما می تونید درخواست خود را از طریق فرم زیر و یا راه های ارتباطی موجود در صفحه ی تماس با ما،ارسال نمایید.کارشناسان پارسیان دیتا پس از بررسی های لازم،در اسرع زمان پاسخگوی شما خواهند بود.

 

برخی از خدمات سامانه تلفن گویای 199

 • اعلام پرواز های ورودی و خروجی به صورت گویا
 • انتخاب بازه زمانی پروازها
 • تفکیک پرواز های داخلی و خارجی
 • ارسال اطلاعات پرواز  از طریق اس ام اس
 • دریافت انتقادات پیشنهادات
 • اعلام تاخیر پرواز ها
 • اعلام اطلاعیه ها
 • پنل تحت وب وقبلیت دسترسی از طریق شبکه
 • قابلیت دریافت فایل اکسل اطلاعات پرواز
 • ارتباط با انواع بانک های اطلاعاتی
 • و...

سفارش محصول

مطالب مرتبط

مزایای استفاده از تلفن نرم افزاری در مرکز تلفن

  مزایای استفاده از تلفن نرم افزاری در مرکز تلفن یکی از دلایل فراگیر شدن

تلفن جادویی!

نمی دانم تجربه ی کار در شرکت ها و ادارات شلوغ را دارید یا نه؟کلی پرونده و برگه روی

آموزش مقدماتی HTML - جلسه ی اول

برنامه نویسا می دونن که چقدر شغل زیبا اما پردردسری دارن!علم نرم افزار از بس که ب

چه کاری voip و تلفن گویا می تواند برای من انجام ده

  چه کاری voip و تلفن گویا می تواند برای من انجام دهد؟ بزرگترین سوالی که

نکاتی برای انتخاب متن تلفن گویا

  نکاتی برای انتخاب متن تلفن گویا برای انتخاب متن ارائه شده توسط تلفن گوی

خبرنامه

جستجو