لوگو مجتمع پارسیان دیتا

تبلیغات نوین و هدفمند

 

تبلیغات برای تلفن همراه

 

شیوه تبلیغات نوین و هدفمند

در تبلیغات،همیشه دیده شدن حرف اول را می زند.بهترین طرح ها و ایده ها تا زمانی که در بین گروه مصرف کننده،به خوبی دیده نشوند؛با شکست مواجه می شوند.آن چه در امر بازاریابی و تبلیغات اهمیت دارد،شناخت محیط و مصرف کنندگان است.هر چه این شناخت عمیق تر باشد،شانس موفقیت در بازار،بالاتر می رود.
در کشور ما،ایران،تلفن های همراه حرف اول را می زنند.بیش از نود درصد مردم ما،صاحب تلفن همراه هستند و اکثر وقت خود را با آن سپری می کنند.لذا تبلیغاتی که از این طریق به مصرف کنندگان اعلام گردد،پر بیننده ترین تبلیغات خواهند بود.
با تلفن همراه می توان پیام را به صورت متنی و صوتی انتقال داد.هم چنین با قابلیت اتصال آن به اینترنت،شبکه های اجتماعی،وب سایت ها و ... سایر موارد خواهند بود.

 

تبلیغات اس ام اس پنل

 

سامانه های جامع پارسیان دیتا،برای تبلیغات و ارتباط با مشتریان،جهت تسهیل امور طراحی و پیاده سازی شده اند.مجتمع نرم افزاری داده پرداز پارسیان اقدام به فروش سامانه های پیامکی برند خود نموده است.این سامانه ها فروش بسیار خوبی داشته و مشتریان این سامانه از این محصول و خدمات پس از فروش آن،رضایت کامل خود را ابراز نموده اند.
محصول دیگر پارسیان دیتا برای تبلیغات آسان و کم هزینه،ارائه ی سامانه های تلفن گویای ارتباط با مشتریان می باشد.این سامانه ها به تماس گیر خودکار متصل بوده و نسبت به برقراری ارتباط با مشتریان و تبادل اطلاعات لازم،اقدام می نماید.


جهت سفارش هر یک از دو محصول بالا و کسب اطلاعات بیش تر،شما می توانید از طریق فرم زیر یا یکی از راه های ارتباطی صفحه ی تماس با ما اقدام نمایید.کارشناسان پارسیان دیتا،پس از بررسی درخواست شما جهت تکمیل اطلاعات و اعطای راهنمایی های لازم،با شما تماس خواهند گرفت.

 

 

سفارش محصول

مطالب مرتبط

چجوری تبلیغات کنم؟

به نظرتان چه شیوه ی تبلیغاتی خوب است؟همه ی ما برای کارمان نیاز داریم تا شناخته شوی

شرکت های برنامه نویسی و استارتاپ

  شرکت های برنامه نویسی و  استارتاپ یکی از چالش های بزرگ انجام پروژه

ویپ چیست و چه مزایای برای ما دارد؟

  ویپ چیست و چه مزایای برای ما دارد؟ تلفن یکی از پرکاربرد ترین تکنولوژی ه

چگونه کسب و کار آنلاین خود را ارتقاء دهید

  چگونه کسب و کار آنلاین خود را ارتقاء دهید   این روز ها برای کسب و

چه کاری voip و تلفن گویا می تواند برای من انجام ده

  چه کاری voip و تلفن گویا می تواند برای من انجام دهد؟ بزرگترین سوالی که

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد

خبرنامه

جستجو