تبدیل ایده به نرم افزار


دسته‌بندی‌ها: خدمات , وبلاگ
لوگو  داده پرداز پارسیان

بیشتر مردم ایده هایی دارند که به بهبود کسب و کار آنها کمک می کند که بسیاری از ایده ها مربوط به هوشمند سازی هست و نیاز به برنامه نویسی و تیم برنامه نویسی دارد. به همین دلیل در اغلب اوقات به فراموشی سپرده می شوند.

ایده ها به تنهایی هیچ درآمدی ندارند و باید به مرحله اجرا برسند تا بتوانند درآمد زایی داشته باشند .

شاید ۱۵ سال قبل کسی فکرش را هم نمی کرد که نرم افزار و تکنولوژی تا جایی در صنعت و کسب کار ها نفوذ کند که هر کسب و کار نیاز باشد نرم افزار های مخصوص به خودش رو طراحی و سفارش دهد.
امروزه نرم افزار ها به حدی در سرعت و کیفیت خدمات تاثیر دارند که به هیچ عنوان نمی توان حضور آنها را در کسب و کارها نادیده گرفت از نرم افزار های مالی و حسابداری گرفته تا نرم افزار هایی که یک استارتاپ خیلی بزرگ مانند اسنپ آن را طراحی و استفاده می کنند.پس بنابر این کسب و کار ها چه بزرگ و چه کوچک به دیجیتالی کردن خدمات خود فکر میکنند و مجبورند برای رقابت با سایر رقبا هر چه زودتر از این بستر برای رشد خود استفاده کنند.

استارتاپ
در چندین سال پیش نرم افزار ها به چند نرم افزار تحت دسکتاپ خلاصه میشد که نیاز های معمولی یک شخص از قبیل تایپ متن ویرایش عکس و … را انجام میداد ولی امروزه نرم افزار ها را نمیتوان محدود به کار خاصی در نظر گرفت و در هر زمینه ای نرم افزار های مخصوصی تولید شده و یا در حال تولید هست.

علاوه برآن دیگر نرم افزار ها کمتر در شکل سنتی خود که بر روی سیستم عامل کاربر نصب میشد تولید میشوند و بیشتر نرم افزار ها در سرور ها بارگذاری و فضاهای ابری بارگذاری شده و از طریق وب سرویس میدهند.که کاربری نرم افزار ها را بسیار ساده کرده و از طریق مرورگر ها و یا وب سرویس ها قابل دسترسی هستند .و تولید نرم افزار ها قابل نصب در سیستم عامل بیشتر به منظور استفاده از وب سرویس نرم افزار های تحت وب هستند.

ایده ها در دنیای اطراف ما تاریخ انقضا دارند.اگر دیر بجنبیم ایده ما بدون ما اجرا خواهد شد

استارتاپ ها

وب سایت های بزرگ مثل آمازون گرچه در اصطلاح عامه وب سایت گفته میشوند ولی نرم افزار هایی هستند که یک تیم برنامه نویسی آن را براساس نیاز کسب و کار روی بستر وب پیاده سازی نموده اند . بسیاری از کسب و کار ها هم به اشکال دیگر نیاز دارند تا همچین نرم افزار هایی را مختص به کار خود ایجاد نمایید و یا حتی کسب و کاری که قبلا وجود نداشته را در این بستر پیاده سازی نمایید که در اصطلاح به آنها استارتاپ گفته می شود مانند تاکسی های اینترنتی که قبلا وجود نداشت ولی امروزه به یکی از پرسود ترین کسب و کار ها تبدیل شده است

اجرای ایده های استارتاپی

من نیاز دارم تا ایده خودم را به یک نرم افزار تبدیل کنم.اما چطوری؟؟؟؟

اجرای ایده استارتاپی

شما هم اگر به فکر هوشمند سازی کسب و کار خودتون و یا راه اندازی یک استارتاپ افتاده اید که نیاز به یک تیم متخصص برنامه نویس دارید تا ایده خودتان را تبدیل به نرم افزار کنید تیم برنامه نویسی مجتمع داده پرداز پارسیان به پشتوانه متخصصین حوزه برنامه نویسی تحت وب ، موبایل ، دسکتاپ و همچنین تلفن گویا آماده تحقق ایدهای نرم افزاری شماست تا رشد کسب و کار شما تضمین شده باشد

خدمات برنامه نویسی تخصصی ما

برای ثبت سفارش  و یا مشاوره نرم افزار اختصاصی خود را از طریق فرم ثبت سفارش و یا اطلاعات تماس درج شده در قسمت تماس با ما اقدام نماییدپرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *